About Us درباره ما

طبـــیاد بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی علوم پزشکی در زبان فارسی می باشد. ما مفتخریم که توسعه‌دهنده‌ی پلتفرم آموزشی Tebyad، به عنوان یکی از جامعترین پلتفرم‌های آموزشِ علوم‌پزشکی در زبان فارسی باشیم و این راه را با تلاش و صرف انرژی و هزینه ی فراوان  از سال 1397 آغاز کرده ایم. ماموریت طبـــیاد هرچه شیرین‌تر کردن آموزش های علوم پزشکی برای فارسی زبانانی است که در طی سالیان آخیر به علت رِیل گذاری های اشتباه و سوء مدیریت های صورت گرفته، از آن محروم بوده اند و چشم انداز میان مدت آن، تبدیل شدن به مرجع شیوه های نوین آموزش علوم پزشکی در زبان فارسی می باشد.

در این راستا پلتفرم جامع طبـــیاد که بستر های پخش محتوای متنی، ویدئویی، صوتی، فلش‌کارت‌های هوشمند و دستیار نسخه‌نویسی پزشکی را همزمان در قالب یک سوپراپلیکیشن دارا می باشد، در رحال حاضر برای سیستم عامل اندروید عرضه گردیده است و در آینده ای کوتاه، برای کاربران سیستم عامل iOS نیز در دسترس خواهد بود.

طبـــیاد یک بستر اشتراکی است و ما امیدواریم در آینده ای نزدیک به بستری تبدیل شود که تمامی تولید کنندگان حرفه‌ای محتواهای آموزشی علوم پزشکی در آن گرد هم جمع شوند. بنابراین درصورتی که تمایل به همکاری با طبیاد و یا به اشتراک گذاری و فروش محتوای خود رد بستر این اپلیکیشن دارد، تنها کافی است از طریق فرم تماس با ما اقدام فرمایید.

یادگیری شیرین طب با طبیاد