FAQ

پاسخ سوالات متداول شما از طبیاد

نصب برنامه آموزشی طبیاد به هیچ عنوان نیازمند پرداخت هزینه نمی باشد. به محض نصب نرم افزار به جامعترین بانک اورد و نسخه در زیان فارسی که بر اساس آخرین ویرایش Uptodate تدوین و به روز رسانی شده است، به صورت کاملا رایگان دسترسی خواهید داشت. همچنین تمامی ویدئو های آموزش پزشکی به زبان اصلی، تمامی پادکست های پزشکی فارسی و تمامی رفنرنس های مشهور فارسی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با این وجود تنها بخش های بسیار کمی از محتواهای آموزشی طبیاد، در ازای پرداخت هزینه هایی بسیار اندک نسبت به نمونه های مشابه در اختیار شما قرار خواهند گرفت. از جمله، ویدئو های دوبله شده و  برخی از بسته های فلش کارت های آموزشی.

در مورد تولید کنندگان محتواهایی نظیر پادکست های موجود در طبیاد، مسئولیت هرگونه محتوا بر عهده ی تولید کنندگان آن می باشد. با این وجود طبیاد افتخار دارد که با برترین پزشکان کشور در زمینه ی پادکست سازی هم کاری می کند و این امر خود گواه کیفیت پادکست های طبیاد است. 

اما در مورد محتواهای اختصاصی طبیاد ( به عنوان مثال اوردر های طبیاد و یا فلش کارت های آن) آخرین ورژن از دقیق ترین و معتبرترین منابع روز علوم پزشکی جهت تدوین به کار بسته شده اند.

طبیاد مفتخر است که تنها موسسه آموزش علوم پزشکی است که دوره های خود را تنها برای یک بار به فروش می رساند و و شما به صورت مادام العمر مالک این بسته خواهید بود. این شرایط حتی در صورت افزایش کیفیت محتوای بسته ها و یا آپدیت های سالانه ی دروس پابرجا خواهد بود و خریداران پکیج های طبیاد بر خلاف سایر موسسات آموزشی برای خرید آپدیت های جدید دروس آموزشی نیازی به پرداخت مجدد ندارد . 

در صورتی که آپدیت یک بسته در طبیاد اعلام شد، کافی است آن بسته را یک بار در بخش فضای ابری حذف کنید و مجددا دانلود نمایید. بسیار دقت کنید که با این کار مراحل فلشکارت های شما همگی به خانه ی اول بازخواهد گشت.

بله این اتفاق به علت اشتباه در دسته بندی مطالب و یا امشکلات فنی در حین وارد کردن یا دانلود کردن محتواهای طبیاد ممکن است رخ دهد. در صورت مشاهده ی چنین موضوعی مراتب را سریعا از طریق بخش ارتباط با ما در طبیاد به کارشناسان طبیاد اطلاع دهید.

طبیاد پیشگام شیوه های نوین آموزش پزشکی در ایران است. بر این اساس رشد روز افزون فناوری های دیجیتالی و ارتباطی باعث شده است که ما نیز به سمت پخش آنلاین محتواهای خود گام برداریم. محتواهایی که همواره و در همه جا همراه شما خواهند بود. در همین راستا، به جای صرف زمان بیشتر در راستای توسعه ی زیر ساخت های فیزیکی که دیر زمانیست در جهان منسوخ شده اند، تمام توان خود را در راه توسعه ی شیوه های نوین آموزش پزشکی برای شما صرف خواهیم کرد. 

خیر، اما با این وجود فلش کارت ها و الگوریتم هوشمند آنها بازدهی تحصیلی شما را به طرز خارق العاده ای افزایش می دهند و در عین حال، مطالعات متعددی نشان داده اند که این فلش کارت ها می توانند 85 درصد از اطلاعات را در حافظه ی دائم قابل بازیابی شما ذخیره کنند.

بنیاد علمی آموزشی طبیاد و اپلیکیشن آن به عنوان پلتفرم جامع شیوه های نوین آموزش پزشکی توانسته است تا کنون در زمینه رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی و زبان تخصصی علوم پزشکی فعالیت نماید. براین اساس، تعداد قابل توجهی از مولفان موفق کشور با طبیاد در حال همکاری هستند که اکنون شمار آنها از 70 نفر نیز عبور کرده است. با این وجود محتواهای آموزشی در زمینه داروسازی و رشته های پیراپزشکی همچنان حجم کمی از طبیاد را به خود اختصاص داده اند که علاقه مندان می توانند از طریق فرم تماس با ما و یا از بخش ارتباط با ما در اپلیکیشن طبیاد تمایل خود را نسبت به همکاری با طبیاد به ما اعلام کنند . 

طبیاد یک پلتفرم آموزشی است، به این معنا که هر کس که توان تالیف محتوای با کیفیت را داشته باشد، سازنده و در عین حال صاحب بخشی از آن خواهد بود. طبیاد همواره با آغوش گرم پذیرای مولفین حوزه های مختلف علوم پزشکی در زمینه نگارش کتب و فلش کارت و یا تولید پادکست و ویدئو می باشد. برای این کار کافی است از طریق فرم تماس با ما در وب سایت و یا از طریق بخش ارتباط با ما در اپلیکیشن طبیاد تمایل خود را به کارشناسان طبیاد اعلام کنید.

From Zheehat